Juhtsüsteem Flexit GO

Flexit Nordic (Nordic CL 2/3/4 ja Nordic S 2/3/4) ja EcoNordic seeria ventilatsiooniseadmete juhtsüsteem. Saate oma ventilatsiooniseadet kontrollida ja hallata nii kohapeal kui kaugemal. Eelduseks on see, et teie toode on ühendatud internetiühendusega kohtvõrguga. Mobiiliäppi abil saate näha, kas on olemas häireid või hooldusteateid, seadistada soovitud temperatuuri, valida ventilaatorite töörežiimi jne. Paigaldaja ja hooldustehnik saab lisada ja seadistada lisatarvikuid, seadistada ventilaatorite töökiiruseid ja temperatuure jne.

Tootja: FLEXIT AS | Rohkem infot tootja kodulehel www.flexit.no

Lisaseadmed juhtsüsteemile Flexit GO

WiFi ruuter CI 78

WiFi ruuter mobiiliäppi jaoks. Vajalik juhul kui soovite seadet kontrollida ja hallata mobiiliäppi Flexit GO abil. Vajalik juhul kui teil endal WiFi ruuter puudub.)

Juhtpaneel NordicPanel

Flexiti Nordic seeria ventilatsiooniseadmete töö juhtimine toimub Flexit GO mobiiliäppi abil. Soovi korral on võimalik juurde osta kaabliga NordicPanel juhtpaneel.
NordicPanel juhtpaneel sobib Flexiti Nordic- seeria ventilatsiooniseadmetele S2/S3/S4 ja CL2/CL3/CL4.

Adapter CI75 juhtmevaba

CI75 on juhtmevaba adapter ventilatsioonisüsteemide jaoks. Seade ühendab traadita lisaseadmed (CI76, CI77, CI78, CI79) ventilatsiooniseadmega. Ühele CI75 adapterile saab ühendada mitu juhtmevaba andurit (CO2 andur, niiskusandur, köögikubu rõhulüliti) ja juhtmevaba juhtpaneeli, täpsem info juhendis.

Juhtpaneel CI78 juhtmevaba

CI 78 juhtpaneel on ventilatsioonisüsteemi juhtmevaba kasutajaliides. Seade võimaldab kasutajal lülituda juhtpuldi erinevate töörežiimide vahel. Sobib Flexit GO juhtsüsteemiga ventilatsiooniseadmetele ja eeldab CI75 juhtmevaba adapteri olemasolu.

Niiskusandur CI77 juhtmevaba

RH-andur CI77 on juhtmevaba õhuniiskuse andur (ruumiandur) ventilatsioonisüsteemile. Seade edastab traadita ühenduse kaudu teavet niiskuse taseme, ventilatsiooni kiiruse nõudmise ja süsteemi oleku kohta. Sobib Flexit GO juhtsüsteemiga ventilatsiooniseadmetele ja eeldab CI75 juhtmevaba adapteri olemasolu. Ühele CI75 adapterile saab ühendada mitu juhtmevaba andurit.

CO2 andur CI76 juhtmevaba

CO2 andur CI76 on juhtmeta CO2 andur ventilatsioonisüsteemile. Seade edastab traadita ühenduse kaudu teavet CO2 taseme, ventilatsiooni kiiruse nõudmise ja süsteemi oleku kohta. Sobib Flexit GO juhtsüsteemiga ventilatsiooniseadmetele ja eeldab CI75 juhtmevaba adapteri olemasolu. Ühele CI75 adapterile saab ühendada mitu juhtmevaba andurit.

Rõhulüliti CI79 juhtmevaba

Rõhulüliti CI79 on juhtmevaba rõhulüliti ventilatsioonisüsteemidele. Köögikubu kasutamine käivitab teistsuguse ventilatsioonirežiimi, mis edastatakse traadita side kaudu ventilatsiooniseadmesse. Sobib Flexit GO juhtsüsteemiga ventilatsiooniseadmetele ja eeldab CI75 juhtmevaba adapteri olemasolu.

Rõhuandur köögikubule

Paigaldatakse köögikubu õhutorule. Anduri ja ventilatsiooniseadme vahele tuleb paigaldada madalpingekaabel. Rõhulüliti annab ventilatsiooniseadmele teada kui kasutatakse köögikubu ja on tarvis töörežiimi muuta.

Kaablikomplekt 116405

Täiendav juhtmekimp Nordic-seeria ventilatsiooniseadmete jaoks, kui on vaja täiendavaid sisendeid ja väljundeid (nt. Modbus andmeside, tulekahjuhäire, vesiküte, jahutus, sulgklapi mootorid jne.)

FLEXIT-i abimees

Veakood 1008

Kui juhtpaneel näitab veakoodi 1008, siis tuleb kontrollida rootor soojustagasti rihma ja õhufiltreid. Selline veateade antakse juhul kui ventilatsiooniseadme soojustagsti rihm on kas katki või libiseb ning lisaks juhul kui õhufiltrid on ummistunud

Kui juhtpaneel kuvab veakoodi 1020, siis see on filtrivahetuse meeldetuletus. Lülitage ventilatsiooniseade välja ja vahetage seadme sees olevad mõlemad õhufiltrid. Samal ajal puhastage seadme sisepinnad lahtisest tolmus, kasutagse selleks mikrokiud lappi või tolmuimejat koos harjasotsikuga.

NB! Peale filtrite vahetust ja ventilatsiooniseadme käivitamist, tuleb juhtpaneeli või mobiiliäppi abil nullida nii filtrivahetuse meeldetuletus kui ka filtrivahetuse taimer.

Kui CI70 juhtpaneeli ekraanil on ainult liivakell või avakuva puudub, siis see näitab et puudub ühendus puldi ja seadme juhtsüsteemi vahel. Lülitage ventilatsiooniseade välja ja kontrolliga puldi kaablit ja selle pistikuid. Kaabel peab olema õige pikkusega ja rummi kerituna seda hoida ei tohi. Samuti ei tohi puldi kaabli vahetus läheduses olla jõukaableid, vahekaugus nendest peab olema vähemalt 25 cm.

Vilkuv ekraani taustavalgustus annab teada mõnest juhtsüsteemi meeldetuletusest või häireteatest.

Kui teil on filtrivahetuse meeldetuletus, siis vahetage filtrid ning seejärel nullige filtrivahetuse meeldetuletus ja filtrivahetuse taimer.

Kui seadmel on häire, siis kõrvaldage häire põhjus ja seejärel nullige häireteade.