Ettevõttest

Miks valida ClioX?

Oleme 26 aastat vana firma ja teame ventilatsioonist kõike

AASTAT
26
TÖÖTAJAT
9
TEHAST
14 +
TOODET
11570 +

Firma põhitegevuseks on ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute müük. Meie firma on asutatud 1997. aastal Tartus. Esindame tuntuid ventilatsiooniseadmete tootjaid Rootsist, Tšehhist, Norrast, Hollandist ja mujalt Euroopast. Kõik tootjad on sertifitseeritud kvaliteedi tunnistustega ning tooted vastavad Euroopa Liidu standarditele. Meie tootevalikus on ventilatsiooniseadmeid nii eramajadele kui ka suurematele tööstus- ja tsiviilhoonetele.

Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele kõrge kvaliteedi ning soodsa hinnatasemega toodete kõrval ka kliendisõbralikku ja professionaalset teenindust. Pika tegevusaja jooksul on meil välja kujunenud meeldiv koostöö paljude ventilatsioonitööde firmadega üle Eesti. Meie töötajad omavad pikaajalist erialast töökogemust ja koolitusi ventilatsiooniseadmete müügi alal.

Müügitöö kõrval peame tähtsaks ka vajaliku infomaterjali ja uudistoodete tutvustamist projekteerijatele – oma ala tõelistele ekspertidele. Oleme korraldanud tootekoolitusi ja seminare nii Tartus kui Tallinnas suurematele ja väiksematele gruppidele. Samuti korraldame teabepäevi meie toodete edasimüüjatele üle Eesti.

Kirjutage meile

Andke meile teada, kuidas me saame aidata ja me võtame teiega ühendust.