AeroCAD valikuprogramm

AeroCAD on arvutisse paigaldatav tasuta valikuprogramm, mis võimaldab valida ja arvutada REMAK-i ventilaatoreid ja ventilatsiooniseadmeid.

Valikuprogrammi abil saate kiirelt ja veatult koostada just teile sobiva ventilatsiooniseadme. Saate arvutada selle seadme kõik aerodünaamilised ja termodünaamilised parameetrid. Lisaks on võimalik koostada seadmele teie vajadustele vastav juhtimissüsteem.

AeroCAD programm genereerib 2D või 3D mudeli projekteeritud seadmetest, mida on võimalik importida teistesse CAD-põhistesse insenerirakendustesse.

Saate koostada tehnilise spetsifikatsiooni, mis sisaldavad kogu olulist teavet projektis koostatud seadmete kohta.

AeroCAD valikuprogramm on BIM toega (Autodesk Revit). Valikuprogrammist eksporditud IFC failivormingus andmeid saab avada mistahes muus BIM-protsessi toetavas programmis (Allplan, ArchiCAD jne.).

AeroCADi valikuprogrammi on tunnustanud kõige mainekam Euroopa sertifitseerimisasutus EUROVENT. Tänu sellele saavad kasutajad alati kindlad olla et seadmete arvutuslikud ja tegelikud näitajad on samad.

valikuprogramm AeroCAD

REMAK AeroCAD õppevideod

Valikuprogrammi tutvustav video 1 – kanalisüsteem Remak VENTO, ventilatsiooniseadme koostamine ja arvutus

Valikuprogrammi tutvustav video 2 – kanalisüsteem Remak VENTO, soojustagastusega ventilatsiooniseadme koostamine ja arvutus

Valikuprogrammi tutvustav video 3 – katuseventilaator Remak RF arvutus ja väljatrükk

Valikuprogrammi tutvustav video 4 – kompaktne ventilatsiooniseade Remak CAKE, koostamine ja arvutus

Valikuprogrammi tutvustav video 5 – ventilatsiooniseadme Remak AeroMaster XP arvutus ja väljatrükk