Ventilatsiooniagregaat Nordic S4

Flexit Nordic S4 sobib hästi ridaelamutele, keskmistele eramajadele ja väiksematele ärihoonetele. Ventilatsiooniseadmel on kõrge kasuteguriga pöörlev soojusvaheti ja energiasäästlikud ventilaatorid. Seadme juhtimine toimub Flexit GO mobiiliäppi või seinale paigaldatava juhtpaneeli abil. Juhtpaneeli (NordicPanel vüi CI70) saab tellida lisavarustusena.

  • puhas õhk tänu EU7 filtrile nii sissepuhkel kui väljatõmbel
  • madal müratase
  • kaasaegne disain
  • kõrge energiatõhusus
  • vastab passiivmaja nõuetele
  • Põhjamaade jaoks välja töötatud mudel
  • mobiiliäpp Flexit GO
  • juhtmevabade lisaseadmete võimalus

Õhuhulk: max 475 m³/h – 131 l/s
Kõrgus: 727 mm
Laius: 753 mm
Sügavus: 610 mm
Kaal: 62 kg
Kanaliühendused: Ø 160 mm

Ventilatsiooniagregaat Flexit Nordic S4 mõõdud
Joonis – Ventilatsiooniagregaat Flexit Nordic S4 mõõdud
Tootja: FLEXIT AS | Rohkem infot tootja kodulehel www.flexit.no

Märkus: internetipõhine valikuprogramm asub tootja (Flexit AS) kodulehel https://www.flexit.no/en/tools/flexit-select/
Rohkem infot Flexit Select valikuprogrammi kohta leiate siit

eurovent flexit nordic
energiamärgis flexit nordic

FLEXIT-i abimees

Veakood 1008

Kui juhtpaneel näitab veakoodi 1008, siis tuleb kontrollida rootor soojustagasti rihma ja õhufiltreid. Selline veateade antakse juhul kui ventilatsiooniseadme soojustagsti rihm on kas katki või libiseb ning lisaks juhul kui õhufiltrid on ummistunud

Kui juhtpaneel kuvab veakoodi 1020, siis see on filtrivahetuse meeldetuletus. Lülitage ventilatsiooniseade välja ja vahetage seadme sees olevad mõlemad õhufiltrid. Samal ajal puhastage seadme sisepinnad lahtisest tolmus, kasutagse selleks mikrokiud lappi või tolmuimejat koos harjasotsikuga.

NB! Peale filtrite vahetust ja ventilatsiooniseadme käivitamist, tuleb juhtpaneeli või mobiiliäppi abil nullida nii filtrivahetuse meeldetuletus kui ka filtrivahetuse taimer.

Kui CI70 juhtpaneeli ekraanil on ainult liivakell või avakuva puudub, siis see näitab et puudub ühendus puldi ja seadme juhtsüsteemi vahel. Lülitage ventilatsiooniseade välja ja kontrolliga puldi kaablit ja selle pistikuid. Kaabel peab olema õige pikkusega ja rummi kerituna seda hoida ei tohi. Samuti ei tohi puldi kaabli vahetus läheduses olla jõukaableid, vahekaugus nendest peab olema vähemalt 25 cm.

Vilkuv ekraani taustavalgustus annab teada mõnest juhtsüsteemi meeldetuletusest või häireteatest.

Kui teil on filtrivahetuse meeldetuletus, siis vahetage filtrid ning seejärel nullige filtrivahetuse meeldetuletus ja filtrivahetuse taimer.

Kui seadmel on häire, siis kõrvaldage häire põhjus ja seejärel nullige häireteade.