Kohtäratõmbe imutoru Alsident System 75

Võimalikeks kasutuskohtadeks on laborid, lasertehnika, keemia ja meditsiinitööstus, toiduainetööstus, kui ka õppeasutused. Alsident System 75 valmistatakse kolmest erinevast materjalist ja seetõttu sobib nii mitteagressiivses, agressiivses, kui ka tundlikus ESD ja EX keskkonnas kasutamiseks. Äratõmbe õhuhulk võib olla vahemikus 80-180 m³/h ja kohtäratõmbe tööraadius on kuni 1.990 mm.

Kolm võimalikku paigaldusviisi – lauale, seinale või laealune paigaldus. Kohtäratõmme koosneb kolmest osast – kohtäratõmme ise, äratõmbe otsik ja kinnituskonsool.

Alsident System 75 on kaks eri versiooni:

  • Alumiinium (AL) – alumiiniumist torud koos valget või punast värvi polüpropüleenist (PP) ühendusliitmikega, mõeldud mitteagressiivsesse keskkonda.
  • Antistatic (AS) – kroomitud alumiiniumist torud koos elektrilaengut juhtivast polüpropüleenist (PP) ühendusliitmikega. See versioon on mõeldud tundlikus ESD või EX keskkonnas kasutamiseks.
  • Chemical Resistant (CR) – torud ja ühendusliitmikud on valmistatud polüpropüleenist (PP). Polüpropüleen on materjal mis on vastupidav enamusele korrosiivsetele kemikaalidele ja sobib seetõttu eriti hästi agressiivsesse keskkonda.

Dokumendid
Siit leiate tootelehed, juhendid ja muud materjalid, mis on seotud valitud tootega.
Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust.

Tootega seotud video
Alsidim veebirakenduse kasutamise juhend ja videoõpetused kuidas paigaldada kohtäratõmme lakke, seinale ja lauale