Kohtäratõmbe imutoru Geovent Perma arm

Perma arm on väga kasutajasõbralik

Geovent A/S tootevalikkuse kuuluv uuenduslik kohtäratõbe imutoru.

Kohtäratõmme Perma arm sobib kasutamiseks juuksurites, hambakliinikutes, juveliirides, apteekides, veterinaarias, podiaatrites, koolides, laborites / haiglates ja toiduainetööstuses. Lisaks sobib imutoru elektroonikatööstusele (ESD kinnitatud), samuti keemia-, plasti- ja masinatööstusele. Perma arm koosneb tavalisest alumiiniumtorust, millel on kaks vormitud plastist (POM) liigendit. Saadaval kahes toru suuruses ø57 ja Ø76. Standardina anodeeritud pinnaga. Varustatud eemaldatavate mustade plastkatetega hõlpsaks puhastamiseks. Paindlik isekandev konstruktsioon koosneb 2 või 3 osast alumiiniumtorudest, kinnituskronsteinist ja suurest lisatarvikute valikust. Toote põhielement on patenteeritud spiraaltoru riputussüsteem ja kergesti hooldatavad liigendühendused. Liigend võib suurendada kohtäratõmbe tõhusust kuni 25% võrreldes turul olevate võrreldavate kohtäratõmmetega.

Lisatarvikud
Geovent pakub laias valikus imutoru tarvikuid: kuppelotsikud, iminaplid ja otsikud elastse toru / voolikuga või ilma. Igal kohtäratõmbe tüübil ø57, ø57 ESD, Ø76 ja Ø76 ESD on erinevad lisaseadmed. ESD on saadaval ainult mustana.
Kuppelotsikud on saadaval läbipaistvast, löögikindlast polükarbonaadist, mille ava läbimõõt on kuni 380 mm, või alumiiniumist, mis talub märkimisväärset kuumust. Õhukanali avamine ja sulgemine torult tavalise pöördklapiga. Paindlik torusektsioon võimaldab otsiku / ekraani lihtsat asendamist ja pööramist.

Dokumendid
Siit leiate tootelehed, juhendid ja muud materjalid, mis on seotud valitud tootega.
Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust.

Tootega seotud video
Energiasäästlik kohtäratõmbesüsteem ja automaatika