Kohtäratõmbe imutoru Alsident System 50

Võimalikeks kasutuskohtadeks on elektroonika- ja ravimitööstus, laborid, õppeasutused, juuksuri ja maniküüri salongid. Alsident System 50 valmistatakse kahest erinevast materjalist ja seetõttu sobib nii mitteagressiivses kui ka tundlikus ESD keskkonnas kasutamiseks. Äratõmbe õhuhulk võib olla vahemikus 45-85 m³/h ja kohtäratõmbe tööraadius on kuni 1.660 mm.

Kolm võimalikku paigaldusviisi – lauale, seinale või laealune paigaldus. Kohtäratõmme koosneb kolmest osast – kohtäratõmme ise, äratõmbe otsik ja kinnituskonsool.

Alsident System 50 on kaks eri versiooni:

  • Alumiinium (AL) – alumiiniumist torud koos valget, punast või musta värvi polüpropüleenist (PP) ühendusliitmikega, mõeldud mitteagressiivsesse keskkonda.
  • Antistatic (AS) – kroomitud alumiiniumist torud koos elektrilaengut juhtivast polüpropüleenist (PP) ühendusliitmikega. See versioon on mõeldud keskkonda kus valmistatakse või kasutatakse staatilise laengu suhtes tundlikke seadmeid. Paigaldamise käigus varustatakse kohtäratõmbed maanduse juhtmega, mille takistus on 1 M-Ohm.

Dokumendid
Siit leiate tootelehed, juhendid ja muud materjalid, mis on seotud valitud tootega.
Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust.

Tootega seotud video
Alsidim veebirakenduse kasutamise juhend ja videoõpetused kuidas paigaldada kohtäratõmme lakke, seinale ja lauale