Kohtäratõmbe imutoru Alsident System 100

Võimalikeks kasutuskohtadeks on laborid, keemia ja meditsiinitööstus kui ka toiduainetööstus. Alsident System 100 valmistatakse kolmest erinevast materjalist ja seetõttu sobib nii mitteagressiivses, agressiivses, kui ka tundlikus ESD keskkonnas kasutamiseks. Äratõmbe õhuhulk võib olla vahemikus 140-400 m³/h ja kohtäratõmbe tööraadius on kuni 2.630 mm.

Kolm võimalikku paigaldusviisi – lauale, seinale või laealune paigaldus. Kohtäratõmme koosneb kolmest osast – kohtäratõmme ise, äratõmbe otsik ja kinnituskonsool.

Alsident System 100 on kaks eri versiooni:

  • Alumiinium (AL) – alumiiniumist torud koos valget värvi polüpropüleenist (PP) ühendusliitmikega, mõeldud mitteagressiivsesse keskkonda.
  • Antistatic (AS) – torud ja ühendusliitmikud on valmistatud juhtivast, purunemiskindlast ja keemiliselt vastupidavast polüpropüleenist (PP). See versioon on mõeldud keskkonda kus valmistatakse või kasutatakse staatilise laengu suhtes tundlikke seadmeid. Paigaldamise käigus varustatakse kohtäratõmbed maanduse juhtmega, mille takistus on 1 M-Ohm.. Antistaatiline versioon sobib samuti plahvatusohtlikus keskkonnas kasutamiseks.
  • Chemical Resistant (CR) – torud ja ühendusliitmikud on valmistatud polüpropüleenist (PP). Polüpropüleen on materjal mis on vastupidav enamusele korrosiivsetele kemikaalidele ja sobib seetõttu eriti hästi agressiivsesse keskkonda.

Dokumendid
Siit leiate tootelehed, juhendid ja muud materjalid, mis on seotud valitud tootega.
Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust.

Tootega seotud video
Alsidim veebirakenduse kasutamise juhend ja videoõpetused kuidas paigaldada kohtäratõmme lakke, seinale ja lauale