Ümara kanali ventilaator LPKB EC

  • Tootlikkus kuni 0,21 m³/s
  • Kiirus reguleeritav
  • Madal müratase
  • Kompaktne madala profiiliga ventilaator
  • Lihtne ja kerge juurdepääs hoolduseks


EC tehnoloogia puhul kasutatakse integreeritud elektroonilist juhtimist, mis elimineerib kaod mootori töös ja kindlustab alati mootori optimaalse koormuse ning garanteerib oluliselt väiksema energiatarbimise võrreldes vahelduvvoolu (AC) mootoritega.

EC-mootoritega ventilaatoritel on tähelepanuväärselt väiksem energia tarbimine ja väga lihtne elektrooniline juhtimine. Kiirus on kergesti muudetav vastavalt õhuhulgale. Sama õhuhulga juures tarbivad nad oluliselt vähem energiat kui AC-mootoritega ventilaatorid.

EC-mootoritega ventilaatorid ei ole ökonoomsed vaid täiskoormusel töötades, vaid ka osalisel koormusel. Väiksem energiakasutus garanteerib väiksemad tegevuskulud.

LPKB ventilaator on kompaktne madala profiiliga kanaliventilaator. Sobib hästi näiteks ripplae taha kus on väike paigalduskõrgus. Ventilaator LPK200 kõrgus on ainult 20 mm suurem kui kanali diameeter. On ideaalne valik juhul kui on paigaldamise jaoks vähe ruumi.

Ventilaatorid on varustatud välise rootormootoriga (EC) ja hooldusvabade kuullaagritega. Tahapoole kallutatud labadega tööratas tagab suure tootlikuse madala mürataseme juures.

Lihtsasti eemaldatav mootor koos töörattaga teeb kergeks ventilaatori puhastamise ja hoolduse.

Dokumendid
Siit leiate tootelehed, juhendid ja muud materjalid, mis on seotud valitud tootega.
Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust.