Isoleeritud kestas kanaliventilaator IRB EC

  • Tootlikkus kuni 1,42 m³/s
  • Kiirus reguleeritav
  • Madal müratase
  • Kompaktne konstruktsioon
  • Lihtne ja kerge juurdepääs hoolduseks

EC tehnoloogia puhul kasutatakse integreeritud elektroonilist juhtimist, mis elimineerib kaod mootori töös ja kindlustab alati mootori optimaalse koormuse ning garanteerib oluliselt väiksema energiatarbimise võrreldes vahelduvvoolu (AC) mootoritega.

EC-mootoritega ventilaatoritel on tähelepanuväärselt väiksem energia tarbimine ja väga lihtne elektrooniline juhtimine. Kiirus on kergesti muudetav vastavalt õhuhulgale. Sama õhuhulga juures tarbivad nad oluliselt vähem energiat kui AC-mootoritega ventilaatorid.

EC-mootoritega ventilaatorid ei ole ökonoomsed vaid täiskoormusel töötades, vaid ka osalisel koormusel. Väiksem energiakasutus garanteerib väiksemad tegevuskulud.

IRB EC ventilaator on EC mootoriga isoleeritud kestas tsentrifugaalne kanaliventilaator. Sobib hästi juhul kui on tegemist kanali suure rõhukaoga ja soovitakse võimalikult madala müratasemega ventilaatorit.

Ventilaatori hea müra ja tule isolatsiooni tagab 50mm paksune mineraalvillast isolatsiooni kiht. Hooldusvabade kuullaagritega väline rootormootor tagab pika ja hooldusvaba tööea. Kõikide 1-faasiliste ventilaatorite mootorid on varustatud termokontaktiga, mis kaitseb mootorit ülekuumenemise eest. Kõik 3-faasilised ventilaatorid on varustatud sisseehitatud termokontakt otsadega välise mootorikaitsme jaoks.

Ventilaatori korpus on valmistatud galvaniseeritud teraslehest. Ventilaatori eemaldatav kaas ja läbimõeldud mootori kinnitus võimaldavad kerget ligipääsu mootori ja tööratta hoolduseks.

Dokumendid
Siit leiate tootelehed, juhendid ja muud materjalid, mis on seotud valitud tootega.
Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust.