Ümara kanali ventilaator CK EC

  • Tootlikkus kuni 0,527 m³/s
  • Kiirus reguleeritav
  • Integreeritud potensiomeeter
  • Integreeritud mootorikaitse
  • Madal müratase


EC tehnoloogia puhul kasutatakse integreeritud elektroonilist juhtimist, mis elimineerib kaod mootori töös ja kindlustab alati mootori optimaalse koormuse ning garanteerib oluliselt väiksema energiatarbimise võrreldes vahelduvvoolu (AC) mootoritega.

EC-mootoritega ventilaatoritel on tähelepanuväärselt väiksem energia tarbimine ja väga lihtne elektrooniline juhtimine. Kiirus on kergesti muudetav vastavalt õhuhulgale. Sama õhuhulga juures tarbivad nad oluliselt vähem energiat kui AC-mootoritega ventilaatorid.

EC-mootoritega ventilaatorid ei ole ökonoomsed vaid täiskoormusel töötades, vaid ka osalisel koormusel. Väiksem energiakasutus garanteerib väiksemad tegevuskulud.

CK-seeria EC mootoritega ventilaatorid on disainitud paigaldamiseks torudesse. Kõigil CK-ventilaatoritel on vähemalt 25mm pikkune ühendusäärik. Ventilaatoritel on tagasipööratud labadega tiivik ja väline rootor-mootor (EC). MK-klambrite kasutamine teeb ventilaatorite paigaldamise ja vahetamise lihtsaks ning vähendab müra edasikandumist ventilatsioonisüsteemis.

Dokumendid
Siit leiate tootelehed, juhendid ja muud materjalid, mis on seotud valitud tootega.
Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust.