Õhkkardin DoorMaster D

DoorMaster D õhkkardinad on õhu käsitlus seadmed mis on mõeldud peatamaks õhu voolu sise- ja väliskeskkonna vahel. Nad on mõeldud siseruumi ukse kohale paigaldamiseks ja sobivad mistahes hoonesse kui ukse kõrgus on kuni 3 m. Peamisteks kasutuskohtadeks on kontorihooned, väiksed poed, hotellid, restoranid, pangahooned, postkontorid ja kütusetanklad.

Töötingimused
Vesi küttega kardinal (W) puudub jäätumisvastane kaitse ja seetõttu tuleb need paigaldada ruumidesse, kus temperatuur on vahemikus +5°C kuni +40°C. Elektri küttega kardinatel ja kütteta kardinatel on madalaim lubatud ruumitemperatuur -5°C.

Mõõdud ja parameetrid
Õhkkardinaid valmistatakse nelja pikkusega: 1020 – 1520 – 2020 – 2520 mm. Saadaval on vesi küttega mudel (W), standartse elektrilise küttevõimsusega mudel (E1), suurendatud elektrilise küttevõimsusega mudel (E2) ja kütteta mudel (N). Vesi küttega kardinate võimsus on kuni 50 kW, elektri küttega kardinate võimsus on kuni 35 kW.

Juhtimine
Õhkkardinaid saab juhtida välise 3-astmelise kiiruseregulaatori (kardina mudelid TR), 3-astmelise elektrikütte regulaatori (kardina mudelid E2), ruumitermostaadi või ukselüliti abil (tellida lisavarustusena).

RAB 90 kiiruseregulaator (0-1-2-3)

RAB 90E elektrikütte regulaator (0-1-2-3)

RAA 20 ruumitermostaat

DoorMaster C ja D õhkkardina tähistus

Dokumendid
Siit leiate tootelehed, juhendid ja muud materjalid, mis on seotud valitud tootega.
Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust.