Festoonsüsteem

Geovent festoonsüsteem on sõidukite heitgaaside eemaldamiseks mõeldud voolikusüsteem, mis haagitakse automaatselt lahti kui sõiduk lahkub töökojast või garaažist. Festoonsüsteem on saadaval 7 meetrise relsiga ja vajadusel saab neid omavahel jätkata. Voolikut ja balanssplokki nihutatakse mööda relssi. Festoonsüsteem on ideaalne lahendus alarmsõidukite garaaži jaoks, kus sõidukid peavad vajadusel kiiresti lahkuma ja ei ole aega vooliku käsitsi lahti haakimiseks. Seetõttu on festoonsüsteem eriti sobiv lahendus heitgaaside eemaldamiseks sirgjooneliselt liikuva sõiduki jaoks.

Geovent festoonsüsteemi saab varustada suruõhu abil või mehaaniliselt kinnitatava otsikuga, mis haagitakse sõiduki küljest automaatselt lahti kui voolik jõuab relsi lõppu.

Festoonsüsteem on soodsama hinnaga alternatiiv meie heitgaasikanali süsteemile.

Festoonsüsteemi näidislahendus

Festoonsüsteemi näidislahendus

A:  Spiraalkanal ø200 koos üleminekuga

B:  Ventilaator MSFG-200-3 1,1kW

C:  Peakäru millele on kinnitatud voolik ja paigaldatud balanssplokk. Käru saab liigutada horisontaalselt sõiduki liikumise suunas. Peakäru ja voolikukärud on varustatud kummiga kaetud terasratastega, milledel on kergesti pöörlevad müravabad laagrid

D:  Relsside ühendustükk. Süsteem koosneb 7 meetristest relssidest. Me soovitame C-profiilil iga 2,0m kohta paigaldada ühe voolikukäru. Vahele tuleks paigutada 2,5m pikkune GeoFlex Exhaust voolik.

E:  Kinnituskonsool relsisüsteemi lakke kinnitamiseks. C-profiili kinnituskonsoolid tuleb paigaldada u. 3 meetriste vahedega. Näiteks 10 meetri C-profiilile tuleb paigaldada kaks 07-818 ja kaks 07-817 konsooli.

F:  Päästiku mehanism, mis annab signaali otsikus rõhu vähendamiseks ja automaatseks lahtihaakimiseks

Dokumendid
Siit leiate tootelehed, juhendid ja muud materjalid, mis on seotud valitud tootega.
Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust.