Voolikuotsikud

GEOVENT AS pakub laias valikus voolikuotsikuid, mis sobivad sõidukite heitgaaside eemaldamiseks kõikjal kus käivitatakse mootor, nt. garaažid, autoremonditöökojad jne.

Saadaval on erinevad voolikuotsikud sõltuvalt auto ja summuti suurusest ning töökoja ja töötaja vajadustest. Sobiva otsiku leidmine võib olla üsna keeruline töö, kuna sõiduki tootjad valmistavad erinevaid mudeleid ja ka summutid võivad seal olla erinevad.

Otsikud saab tellida koos klapiga või ilma sulgklapita. Voolikule kinnitamiseks võib kasutada klambriga kiirühendusliidest, tänu millele saab otsikuid lahedalt vahetada.

Kui te ei leia siit sobivat otsikut, siis võtke meiega ühendust ja me valmistame teile sobiva otsiku.

Dokumendid
Siit leiate tootelehed, juhendid ja muud materjalid, mis on seotud valitud tootega.
Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust.

metallotsik klapiga

SK otsik – vedruga klapp, mis toimib nii kinnituse kui kaanena

Metallist voolikuotsik, Tüük SK

Metallist otsik SK on klapiga otsik, mis sobib enamuse sõidukite summutite torudele.

Tegemist on universaalse otsikuga, mis sobib ühthästi nii heitgaasivoolikule, heitgaasisiinile kui ka voolikurullile. Võimalikud mõõdud on ø80, ø100, ø125 ja ø150 mm ning laiendatud läbimõõt ø100/130 mm ja ø125/150 mm. Otsikud on varustatud CO-taseme mõõtmiseks vajaliku väljundiga.

suure kuumataluvusega voolikuotsik Tüüp HT

HT otsik on valmistatud terasest ja kaetud spetsiaalse kuumakindla värviga, on varustatud reguleeritava kinnitustangiga ja jahutusõhu aukudega

Suure kuumakindlusega voolikuotsik, Tüük HT

Spetsiaalse kuumakindla värviga kaetud terasest otsik HT on varustatud reguleeritava kinnitustangiga ja aukudega jahutusõhu jaoks. Sobib kasutamiseks sõjaväe sõidukite juures, kus heitgaasi temperatuur on väga kõrge.

kummist voolikuotsik Tüüp S

Pehme ja õrn kummiotsik, tüüp S

Kummist voolikuotsik, Tüük S

Kummiotsik S on pehme ja õrn, mille kasutamise puudub sõiduki kriimustamise oht. Lihtne lehtrikujuline otsik, ilma käepidemeta. Võimalikud mõõdud on ø80, ø100 ja ø125 mm. Otsikud on varustatud CO-taseme mõõtmiseks vajaliku väljundiga.

kummist voolikuotsik Tüüp SA

Kummiotsik SA on valmistatud väga elastsest kummisegust, võimalik tellida koos tangkäepidemega või ilma ja koos klapiga või ilma selleta

Kummist voolikuotsik, Tüük SA

Kummiotsik SA on valmistatud väga elastsest kummisegust, tänu millele sobib ta peaaegu kõigi sõidukite summutite torudele. Otsik võtab kergelt summuti torule vastava kuju.
Otsikut on võimalik tellida koos tangkäepidemega või ilma ja koos klapiga või ilma selleta. Võimalikud mõõdud on ø100, ø125 ja ø150 mm.

kummist voolikuotsik Tüüp SE

Kummiotsik SE on ovaalne otsik koos kinnitamiseks mõeldud tangkäepidemega, pehme ja õrn otsik teie veokile

Kummist voolikuotsik, Tüük SE

Kummiotsik SE on ovaalne otsik koos kinnitamiseks mõeldud tangkäepidemega. Sobib enamuse sõidukite summuti torudele, kaasaarvatud topelttorule. Mõõdud ø80, ø100 ja ø125 mm sobivad sõiduautodele ning mõõdud ø125 ja ø150 mm on mõeldud kaubikutele ja veoautodele.

kummist voolikuotsik Tüüp PO

Kummiotsik PO on ovaalne otsik 60º paindega

Kummist voolikuotsik, Tüük PO

Kummiotsik PO on ovaalne otsik 60º paindega. Saab tellida koos tiheda klapiga või ilma sulgklapita. Sobib enamuse sõidukite summuti torudele, kaasaarvatud topelttorule. Võimalikud mõõdud on ø80 ja ø100 mm.

kummist voolikuotsik Tüüp SFI

SFI on ümar kummist voolikuotsik koos sisemise summutikinnitusega

Kummist voolikuotsik, Tüük SFI

SFI on ümar kummist voolikuotsik koos sisemise summutikinnitusega. Voolikuotsik kinnitub summutile kergelt ja kindlalt, selle jaoks on otsikul sisemine summutikinnitus mille metallklambrite juhtimine toimub otsiku küljel oleva käepideme abil. Otsik on saadaval voolikule mõõduga ø100, 125, 150 mm.

kummist voolikuotsik Tüüp GeoFlexGrip

Kummiotsik GeoFlexGrip on soodsa hinnaga otsik, mille sees olev vedrusüsteem täidab nii kinnituse kui klapi funktsioone

Kummist voolikuotsik, Tüük GeoFlexGrip

Kummiotsik GeoFlexGrip on soodsa hinnaga otsik, mille sees olev vedrusüsteem võimaldab teda kergelt summutile kinnitada. Kui otsik summutilt ära võtta, siis tänu vedrudele sulgub huulik täielikult, nii et see toimib ka klapina.
Saadaval on mõõdud: ø 75 mm (140/25mm), ø 100 mm (180/30mm) ja ø 125 mm (250/15mm). Viimast soovitame kasutada koos eraldi sulgklapiga.

kummist voolikuotsik Tüüp SBM

Kummist voolikuotsik, Tüük SBM

Kummiotsik SBM kinnitub täiesti õhutihedalt summuti torule tänu suruõhuga täispuhutavale lõõtsale. Otsik vajab välist kuiva ja puhast suruõhku (1 Bar) või tuleb varustada käsipumbaga. Võimalikud mõõdud on ø80, ø100, ø125 ja ø150 mm.

kummist voolikuotsik Tüüp SBM45

Kummist voolikuotsik, Tüük SBM, 45º paindega

Kummiotsik SBM on ovaalne kummiotsik, 45º paindega. Kummiotsik SBM kinnitub täiesti õhutihedalt summuti torule tänu suruõhuga täispuhutavale lõõtsale. Otsik vajab välist kuiva ja puhast suruõhku (1 Bar) või tuleb varustada käsipumbaga. Võimalikud mõõdud on ø100 ja ø125 mm.

kummist voolikuotsik Tüüp SBM pumbaga

Kummist voolikuotsik, Tüük SBM koos käsipumbaga

Kummiotsik SBM koos käsipumbaga. Kummiotsik SBM kinnitub täiesti õhutihedalt summuti torule, selleks tuleb pumpa suruda kõigest 3-4 korda. Lõõtsa tühjendamiseks keerake pumbal olevat ventiili.
Tasuv ja paindlik lahendus. Ei ole vaja ei kompressorit ega mingeid kontrollereid. Saadaval kõikvõimalikes mõõtudes.

voolikuotsik Tüüp AU2 koos statiiviga

Voolikuotsik Tüüp AU2

Väljatõmbelehter AU2 on mootorite koormusstendi jaoks mõeldud sõidukite heitgaaside väljatõmbelehter. Võib kasutada ka mujal, kui on tegemist suure õhuhulgaga. Lehter on valmistatud selliselt et see ei avaldaks mitte mingit mõju testi tulemustele. Lehter on varustatud kondensaadi vanniga ja kõrgus on statiivi abil reguleeritav. Võimalikud mõõdud on ø150 ja ø200 mm. Valmistatud epoksü-värvitud terasest ja lehtri servadel on kaitsev kummiriba.

Y-ühenduse komplekt

Y-ühenduse komplekt

Y-ühenduse komplekt kahe summutiga sõidukile. Komplektis on kolmik 100/100/45° koos klambritega, kaks 1m voolikut GeoFlex Exhaust ja kaks kummiotsikut S-100/150. Soovi korral saab tellida koos spetsiaalse kõrgema temperatuuritaluvusega voolikuga ja muude voolikuotsikutega.

Pildil näeme SA kummiotsiku ja klamber kiirühendusega erilahendust.

Traktoriotsik

Traktoriotsik

Pikendatud otsik – vertikaalse väljalasketoruga ehitusmasinate jaoks. Saadaval mõõduga ø125/250 mm – H = 2 m. Soovi korral saab tellida koos spetsiaalse kõrgema temperatuuritaluvusega voolikuga.

teleskoopne kohtäratõmme Smart Exhaust Arm

Smart Exhaust Arm

Smart Exhaust Arm on teleskoopne kohtäratõmme autode ja mootorrataste heitgaaside jaoks. Kohtäratõmme on väga paindlik ja hõlpsasti kasutatav. Smart Exhaust Arm kohtäratõmmet on väga lihtne paigaldada sõiduki summutile. Kohtäratõmbel on klapp, mis avaneb automaatselt käpa kasutamisel. Smart Exhaust Arm tuleb paigaldada heitgaasi kanalikanalisüsteemile. Lisateavet leiate heitgaasi kanalikanalisüsteemi tootelehelt.
SB standardotsik

SB standardotsik

Ümar kummiotsik on mõeldud suruõhu jaoks ja sobib suurepäraselt autosalongide, remonditöökodade, päästeameti jne. jaoks. Enamlevinud mõõdud on ø125 mm ja ø160 mm, kuid muud mõõdud nagu ø200 mm ja ø250 mm on saadaval soovi korral.

SBIM kummiotsik

SBIM kummiotsik

Käsipumbaga kummiotsik summutiühendusega 131/36 ja voolikuühendusega 4″. Kaal: 900 g.
Otsik on spetsiaalselt välja töötatud järgmiste mudelite jaoks:

  • Mercedes C
  • Mercedes CLA
  • Mercedes E GLE
  • Ford Mondeo 2015
SBIV kummiotsik

SBIV kummiotsik

Käsipumbaga kummiotsik summutiühendusega 126/50 ja voolikuühendusega 4″. Kaal: 900 g.
Otsik on spetsiaalselt välja töötatud järgmiste mudelite jaoks:

  • Volvo XC60, V60 og S60
  • Mercedes R, GLK, GLA 2015 og E (før 2013)
  • Porsche Cayenne
SBIA kummiotsik

SBIA kummiotsik

Käsipumbaga kummiotsik summutiühendusega 169/48 ja voolikuühendusega 4″. Kaal: 1200 g.
Otsik on spetsiaalselt välja töötatud järgmiste mudelite jaoks:

  • Audi A6 2015
  • Citroën DS

Otsikut võib kasutada ka teiste autode juures millel on peidetud summuti. Summutile paigaldamiseks vajutatakse 3-4 korda käsipumbale ja otsiku vabastamiseks pöörake pumbal olevat ventiili. Otsiku võib ühendada ka suruõhu- ja automaatse lahtihaakimissüsteemiga. Sobib nii parema- kui vaskapoolse väljalasketoru jaoks.
Töörõhk: 1,0 bar
Töötemperatuur: kuni +150°C

Smart Cool SC

Smart Cool SC

Smart Cool SC on lisasead, millel on sulgklapp ja jahutusõhu hulga reguleerimise võimalus. See omadus võimaldab reguleerida lisatava jahutusõhu hulka. Kui võre on avatud, siis võetakse ruumist jahedat õhku, mis segatakse summutist tuleva kuuma gaasiga. Toode on saadaval vooliku ühendusmõõduga ø100, ø125, ø150 ja ø200 mm.

FBE voolikukäru

FBE voolikukäru

FBE voolikukäru on lihtne kasutada ja otsiku kõrgust saab reguleerida.
Eriti sobiv kasutamiseks garaažides ja töökodades, kus vajatakse lihtsat ja paidlikku lahendust.