Kandilise kanali ventilaator RKB EC

  • Tootlikkus kuni 3,87 m³/s
  • Kiirus reguleeritav
  • Integreeritud termokontakt
  • Võib paigaldada mistahes asendis
  • Töökindel ja hooldusvaba


EC tehnoloogia puhul kasutatakse integreeritud elektroonilist juhtimist, mis elimineerib kaod mootori töös ja kindlustab alati mootori optimaalse koormuse ning garanteerib oluliselt väiksema energiatarbimise võrreldes vahelduvvoolu (AC) mootoritega.

EC-mootoritega ventilaatoritel on tähelepanuväärselt väiksem energia tarbimine ja väga lihtne elektrooniline juhtimine. Kiirus on kergesti muudetav vastavalt õhuhulgale. Sama õhuhulga juures tarbivad nad oluliselt vähem energiat kui AC-mootoritega ventilaatorid.

EC-mootoritega ventilaatorid ei ole ökonoomsed vaid täiskoormusel töötades, vaid ka osalisel koormusel. Väiksem energiakasutus garanteerib väiksemad tegevuskulud.

RKB EC ventilaatorid on kandilise kanali jaoks mõeldud otsevoolu tsentrifugaalventilaatorid. Nad on kompaktsed, kõrge tootlikusega vaikselt töötavad ventilaatorid, mida võib paigaldada mistahes asendis.

RKB EC ventilaatorite tööratas on tahapoole kallutatud labadega ning ta on hea valik ka juhul kui on tegemist suure rõhukao või lihtsalt pika kanaliga. Ventilaatorid on valmistatud galvaniseeritud plekist. On niiskuskindlad ja mõeldud siseruumides kasutamiseks.

Mootorid (EC) on hooldusvabad ja varustatud termokontaktidega. Vajalik on ainult tööratast aegajalt puhastada. Tööratta hoolduse teeb lihtsaks mootori välja pööratav kinnitus konstruktsioon. Ventilaatorid on varustatud välja toodud elektriühenduste karbiga. Lahtikäiv mootori ja tiiviku teenindusluuk teeb ventilaatori puhastamise ja hooldamise hõlpsaks.

Dokumendid
Siit leiate tootelehed, juhendid ja muud materjalid, mis on seotud valitud tootega.
Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust.