Köögikubu Vision-E

Vision-E/F on seinale paigaldatav ilma mootorita köögikubu, mis ühendatakse üldise väljatõmbe ventilaatoriga või ventilatsiooniagregaadiga. Seade on moodsa disianiga, korpuse juures on kasutatud roostevaba terast ja toonitud karastatud klaasi. Saadaval nii 60 cm ja 90 cm laiune mudel.

  • Kergesti puhastatav – köögikubu on varustatud metallist rasvafiltriga, mis on kergesti eemaldatav ja mida saab puhastada nõudepesumasinas.
  • Reguleeritav klapp – elektriajamiga klapp võimaldab lihtsat lülitust üldventilatsiooni ja söögi tegemise režiimi vahel. Sisse ehitatud viittaimer (seadistatav kuni 60 minutit) mis võimaldab sundventilatsiooni klapi automaatset sulgemist loetud aja järel.
  • Hea valgustus – valgustuse tagavad halogeenlambiga varustatud kaks kohtvalgustit. Seade tuleb koos 230V toitekaabliga.
  • Paigaldus – köögikubu tuleb paigaldada vähemalt 50 cm kõrgusele elektri pliidi kohale. Gaasipliidi korral, juhul kui tootja ei ole teisiti ette näinud, paigaldatakse köögikubu vähemalt 65 cm kõrgusele gaasipliidi kohale.

Dokumendid
Siit leiate tootelehed, juhendid ja muud materjalid, mis on seotud valitud tootega.
Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust.

Seinale paigaldatav köögikubu, mis ühendatakse Flexit ventilatsiooniseadmega