Katuseagregaat GRTU 3800

Geovent GRTU katuseagregaat on lihtne ja tõhus ventilatsiooniseade, mille paigalduskulud on minimaalsed. Tänu laiale lisaseadmete valikutele sobib seade väga erinevate ventilatsiooni lahenduste jaoks, kus vajatakse suurt soojustagastuse kasutegurit ja väikest energiatarbimist.

GRTU 3800 ventilatsiooniseade põhineb pöörleval rootor soojustagastil, mis tagastab kuni 84% välja tõmbe õhu soojusest. Õhuvõtu ja heitõhu avad asuvad seadme külgedel. Tänu tõhusatele õhufiltritele jõuab soojustagstisse alati puhas õhk, tänu millele tagatakse soojustagasti kõrge kasutegur kogu kasutamise aja jooksul.

Seadmel on EC mootoriga ventilaatorid ja töörattad on tahapoole kallutatud labadega ja need vastavad energiatõhususe IE3 standardile. Ventilaatorid on 100% sujuvalt reguleeritavad, mis võimaldab nõutava õhuhulga kerget valikut. Kogu seadme korpus on valmistatud tsingitud teraslehest ja kõik ühenduskohad on tihendatud. Moodulehitus ja siinisüsteem teeb lihtsaks komponentide kontrolli ja vahetuse ning annab suure paindlikkuse lisaseadmete ja paigalduse osas. GRTU 3800 saab paigaldada nii lame- kui kaldkatusele. Mõlemal juhul vajatakse ainult ühte katuseläbiviiku. Seadme alusraam tagab lihtsa paigalduse katuseläbiviigule. Soovi korral saab GRTU 3800 seadme paigaldada ka siseruumi ja tellimisel tuleb siis teha sellekohane märge. Väljatõmbe ja sissepuhke õhu ühendused paiknevad seadme põhjal ja valida saab torusüsteemi või difuusorlahenduse vahel. Soovitame aga kasutada torusüsteemi lahendust kuna see annab õhujaotust silmas pidades parema tulemuse.​

Dokumendid
Siit leiate tootelehed, juhendid ja muud materjalid, mis on seotud valitud tootega.
Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust.

Tootja: Geovent AS | Rohkem infot tootja kodulehel www.geovent.ee