Veebipood » Flexit ProNordic S180R ventilatsiooniagregaat (kuni 1800 m3/h)

Flexit ProNordic S180R ventilatsiooniagregaat (kuni 1800 m3/h)

15789,24 

Ventilatsiooniseade Flexit ProNordic S180R – rootor soojustagasti, toruühendused pealt, muudetav käelisus, õhuvool ±1800 m³/h

Flexit ProNordic S180R on ärihoonete õhukäitlusseadmed, mida hoitakse Flexiti laos. Tarnitakse paremakäelise variandina, kuid kohapeal saab hõlpsasti vasakpoolseks ümber ehitada. Järelsoojenduskalorifeer (elekter / vesi) on lisaseade ja tuleb paigaldada kohapeal. Kompaktne – siseneb 80 cm ukseavast. Seadme kompaktsed füüsilised mõõtmed lihtsustavad transporti ja muudavad tooted paindlikuks ja kohandatavaks enamiku paigalduste jaoks. Paindlikkus annab projektimuudatuste korral kulude kokkuhoiu ja muudab võimatuks vale variandi tellimise. Agregaate saab tellida ka vastavalt soovile eelkonfigureeritult, kuid kindla tarneajaga. Lihtne juhtimine Siemens Climatixiga juhtpaneeli ProPaneli või ProTouchi abil.

  • Flexiti laos hoitud seadmed
  • Paindlik – vale varianti tellimine võimatu
  • Energiasäästlik ja vaikne
  • Lihtne juhtimine Siemens Climatixi poolt
Saadavus:

Tootja:

Dokumendid

Tooteleht Kasutusjuhend

Saatke meile päring

Juhul kui te soovite personaalset pakkumist või teil on küsimused toote kohta või märkasite viga tooteandmetes, võtke meiega ühendust allpool oleva tagasisede vormi abil.

    Sulle võib meeldida ka…

    preloader