CL2 ja CL4 – kaks uut seadet Flexit Nordic seerias

Flexiti Nordic seeriasse lisandus kaks uut ventilatsiooniseadet CL2 ja CL4. CL seeria agregaati saab paigaldada seinale või lakke ning seade on kohandatud paigaldamiseks ka külmadesse ruumidesse. Seadmetel CL2, CL3 ja CL4 on kõik samad füüsilised mõõtmed. Lakke paigaldatuna on ventilatsiooniseadme kõrgus alla 30 cm. See lihtsustab kokkupanekut ja paigaldust, kuna seadet saab tõsta läbi pööningutrepi. CL seadmega saab hõlpsasti asendada olemasolevat lae või pööningu ventilatsiooniseadet.

CL seadmed on saadaval nii parempoolse kui ka vasakpoolse versioonina. See võimaldab ehitata lihtsama ja tõhusama torusüsteemi. Ventilatsiooniseadme uks on seadistatav ja teil on võimalik valida, millises suunas see avaneb.

CL seadmed kuuluvad Flexiti Nordic sarja, mis koosneb nii S- kui ka CL-mudelitest. Nordic sari on spetsiaalselt välja töötatud külma kliima nõudlike olude jaoks.
laeagregaat nordic cl2-cl3-cl4

Euroventi sertifikaat
Kõik Flexiti Nordic seeria ventilatsiooniseadmed on nüüd Euroventi sertifikaadiga. See tähendab, et tootja poolt esitatavad Nordic seeria seadmete tehnilised andmed on Euroventi poolt kontrollitud ja heaks kiidetud. Antud sertifikaat pakub kliendile lisatagatise, et toote tehnilised andmed vastavad tegelikkusele.

eurovent flexit nordic

Similar Posts