UUS! Ümara kanali ventilaator CK EC

Kanaliventilaator CK EC
  • Tootlikkus kuni 0,527 m³/s
  • Kiirus reguleeritav
  • Integreeritud potensiomeeter
  • Integreeritud mootorikaitse
  • Madal müratase


EC tehnoloogia puhul kasutatakse integreeritud elektroonilist juhtimist, mis elimineerib kaod mootori töös ja kindlustab alati mootori optimaalse koormuse ning garanteerib oluliselt väiksema energiatarbimise võrreldes vahelduvvoolu (AC) mootoritega.

EC-mootoritega ventilaatoritel on tähelepanuväärselt väiksem energia tarbimine ja väga lihtne elektrooniline juhtimine. Kiirus on kergesti muudetav vastavalt õhuhulgale. Sama õhuhulga juures tarbivad nad oluliselt vähem energiat kui AC-mootoritega ventilaatorid.

EC-mootoritega ventilaatorid ei ole ökonoomsed vaid täiskoormusel töötades, vaid ka osalisel koormusel. Väiksem energiakasutus garanteerib väiksemad tegevuskulud.

CK-seeria EC mootoritega ventilaatorid on disainitud paigaldamiseks torudesse. Kõigil CK-ventilaatoritel on vähemalt 25mm pikkune ühendusäärik. Ventilaatoritel on tagasipööratud labadega tiivik ja väline rootor-mootor (EC). MK-klambrite kasutamine teeb ventilaatorite paigaldamise ja vahetamise lihtsaks ning vähendab müra edasikandumist ventilatsioonisüsteemis.

Similar Posts