UUS! Kuumakindel toruventilaator VO&VOK ja saunaventilaator MM-S

Uued kuumakindlad ventilaatorid:

  • Toruventilaator VO&VOK
  • Saunaventilaator MM-S

Kuumakindel toruventilaator VO&VOK

Kamina õhkkütte ventilaator

Toruventilaatorid VO ja VOK lubatud töötemperatuur on kuni +150°C. Neid võib paigaldada õhkkütte süsteemi torule, mis on ühenduses kamina või muu kütteseadmega. Ventilaatori korpus on valmistatud alumiiniumsulamist ja tööratas on valmistatud kuumakindlast plastikust. Temperatuuri anduriga varustatud ventilaatori korral lülitab andur ventilaatori tööle kui temperatuur tõuseb üle +50°C ja lülitab ventilaatori välja kui temperatuur langeb alla +35°C.

Pilt – Kuumakindel toruventilaator VOK, koos tagasivooluklapiga. Saadaval ümarale torule läbimõõduga 100mm ja 125mm. Paigaldatakse toru vahele.

Kuumakindel toruventilaator VOK

Pilt – Kuumakindel toruventilaator VO. Saadaval ümarale torule läbimõõduga 120mm ja 150mm. Paigadatakse toru sisse.

Kuumakindel toruventilaator VO, toru sisse paigaldatav ventilaator

Sauna ventilaator MM-S

Leiliruumi ja aurusauna ventilaator

Meeldiva ja tervisliku pesuruumi ja sauna tagamiseks on vaja kvaliteetset ventilatsioonisüsteemi. Pakume spetsiaalselt pesuruumi ja sauna jaoks disainitud ventilaatorit, mille lubatud töö temperatuur on kuni +140°C ja lubatud keskkonna niiskustase kuni 100%.

Ventilaatori osad on valmistatud kuumakindlast plastikust, mis talub temperatuuri kuni +200°C. Ventilaatori võib seega paigaldada nii leiliruumi kui aurusauna. Ventilaatorit tohib paigaldada nii seinale kui lakke.

Pilt – Saunaventilaator MM-S. Seinale või lakke paigaldatav väljatõmbe ventilaator. Ühendatakse ümara toruga, saadaval ühendusmõõduga Ø100mm ja Ø120mm.

Sauna ventilaator MM-S 100v

Similar Posts