VCS juhtsüsteem

Kirjeldus

VCS juhtseade on kompaktsed juht- ja toitejaoturid, mida kasutatakse õhukäitlussüsteemide detsentraliseeritud reguleerimiseks ja juhtimiseks. Need tagavad seadmetele kõrge stabiilsuse ja ohutuse, võimaldades samas hõlpsat juhtimist, sealhulgas tööolekute vaatamist.

Uusimad funktsioonid
See juhtimissüsteem põhineb Siemensi kontrolleril ja pakub kõiki klientide soovitud funktsioone, alustades ruumi CO2 sisaldusest sõltuvast juhtimisest, reguleeritavatest aja- ja temperatuurirežiimidest, vabajahutusest kuni ühendamiseni vanema juhtimissüsteemiga.

Kaugjuhtimispult mobiilirakenduse abil
Rakendus REMAK võimaldab elementaarset puutetundlikku juhtimist ja VCS-seeria juhtplokkide jälgimist Google Android OS-il või Apple iOS-il põhineva mobiilseadme (telefon, tahvelarvuti) abil. Lisateabe saamiseks külastage rakenduse tootelehte

VCS-i visualiseerimine
Visualiseerimine võimaldab ventilatsiooniseadet mugavalt jälgida ja juhtida. See on HMI @ WEB kontrolleriga ühine kompaktne veebiliides, mis pakub juurdepääsu kõikidele andmepunktidele. Graafiline liides kasutab vektorgraafika tehnoloogiat. See tagab suurepärase kuva nii suurtel monitoridel kui ka mobiilseadmetel.

Lisainfo

Saadavus:

Tootja:

Dokumendid

Juhend

Saatke meile päring

Juhul kui te soovite personaalset pakkumist või teil on küsimused toote kohta või märkasite viga tooteandmetes, võtke meiega ühendust allpool oleva tagasisede vormi abil.

    MontaažifirmaEraisik

    TallinnTartu