Köögikubu Elegant-E

Ilma mootorita köögikubu Elegant-E. Koos mootoriga sulgklapi ja lõpulülitiga

Kirjeldus

Elegant-E/F on seinale paigaldatav ilma mootorita köögikubu, mis ühendatakse üldise väljatõmbe ventilaatoriga või ventilatsiooniagregaadiga. Seade on moodsa disianiga ja saadaval erinevates värvitoonides (valge, must või roostevaba).

  • Kergesti puhastatav – köögikubu on varustatud metallist rasvafiltriga, mis on kergesti eemaldatav ja mida saab puhastada nõudepesumasinas.
  • Reguleeritav klapp – elektriajamiga klapp võimaldab lihtsat lülitust üldventilatsiooni ja söögi tegemise režiimi vahel. Sisse ehitatud viittaimer (seadistatav kuni 60 minutit) mis võimaldab sundventilatsiooni klapi automaatset sulgemist loetud aja järel.
  • Hea valgustus – valgustuse tagavad halogeenlambiga (20W) varustatud kaks kohtvalgustit. Seade tuleb koos 230V toitekaabliga.
  • Paigaldus – köögikubu tuleb paigaldada vähemalt 50 cm kõrgusele elektri pliidi kohale. Gaasipliidi korral, juhul kui tootja ei ole teisiti ette näinud, paigaldatakse köögikubu vähemalt 65 cm kõrgusele gaasipliidi kohale.

Lisainfo

Saadavus:

Tootja:

Dokumendid

Tooteleht Paigaldus- ja kasutusjuhend

Saatke meile päring

Juhul kui te soovite personaalset pakkumist või teil on küsimused toote kohta või märkasite viga tooteandmetes, võtke meiega ühendust allpool oleva tagasisede vormi abil.

    MontaažifirmaEraisik

    TallinnTartu

    Sulle võib meeldida ka…