Filtriseade GeoFilter GFB2-3-1 (kuni 1800 m³/h)

5515,62 

GeoFilter GFB2-3-1 filter on täielik lahendus eemaldatud õhu tõhusaks puhastamiseks.
Filtriseade koos automaatse puhastussüsteemiga (taimer kontroller). Õhuvool kuni 1800 m³/h, filtri enda rõhukadu kuni 1800 Pa.
Vajab välist sobiva võimsusega ventilaatorit. Vajab elektritoidet 1x230V ja puhast kuiva suruõhku.

Kirjeldus

GeoFilter GFB2 filter on täielik lahendus eemaldatud õhu tõhusaks puhastamiseks.

Filter eemaldab väljatõmmatavast õhust kuni 99,9% ohtlikest osakestest. GFB2 filtrit kasutatakse paljudes rakendustes. Seda kasutatakse õhu filtreerimiseks sellistest protsessidest nagu keevitamine, lihvimine, käiamine, plasma/laseri lõikamine ja pulbervärvimine.

Vaikimisi tarnitakse filter koos puhastussüsteemiga, kasutades suruõhu lööke, et puhastada filtrikassette liigsest tolmust. Standardvarustuses on filtri juhtimisseade (standardse taimeriga, nõudmisel rõhukontrolleriga) ja hõlpsasti tühjendatav tolmukonteineriga. GFB2 on valmistatud tsingitud plekist ja sellele on hõlbus juurdepääs hingedel teenindusluugi kaudu.

Kondensatsiooniprobleemide tõttu ei soovita me tavaliselt filtrit õue panna. Kui filtriseade asetatakse väljapoole, soovitame seadme paigaldada varikatuse alla mis kaitseb vihmavee ja lume eest ning tellida seade koos soojusisolatsiooniga.

Tellimisel tuleb täpsustada tolmutüüp (õliudu, kuiv keevituse suits, õline keevituse suits, liivatolm, pulbervärvimine, plasma/laserlõikus, liivaprits liivaga, liivaprits klaaskuuliga, liivaprits metallkuuliga, lihvimine, ilma suitsuta tolm, piimapulber, maitseained, tubakas, paber, kriit, tsement, saepuru).

Lisainfo

Tootja:

Geovent

Saatke meile päring

Juhul kui te soovite personaalset pakkumist või teil on küsimused toote kohta või märkasite viga tooteandmetes, võtke meiega ühendust allpool oleva tagasisede vormi abil.

    MontaažifirmaEraisik

    TallinnTartu

    Sulle võib meeldida ka…