GeoGo Clean õhupuhastusseade

Puhas õhk kõigile töötajatele

Töökeskkonna värskele õhule keskendumine on Covid-19 ajal kasvanud.

Peale GeoGo Mini White Line filtriseadme välja töötamist oleme saanud palju hinnapäringuid mobiilse õhupuhastusseadme kohta. Me nimetame seda uut seadet GeoGo Clean’iks.

Nt küsis suure rahvusvahelise ettevõtte Hispaania tütarettevõte AS Geovent tehaselt 40 seadet, mis paigutati strateegilistesse kohtadesse tööpiirkondade ümber. Seda nii kontoris, koosolekuruumides, sööklas kui ka teistes kohtades, kus inimesi kogunetakse. Kuna seade on mobiilne, pole paigaldustöid vaja. See on plug-n-play lahendus – lihtsalt ühendage see vooluvõrku, lülitage see sisse ja reguleerige õhuvool vastavalt oma vajadustele.

GeoGo Clean’il on filtrid, mis eemaldavad õhust osakesi nagu tolm, ning HEPA-14 filter, mis eemaldavad viirust ja muid mikroskoopilisi osakesi. Puhastusmaht on umbes 1100 m³ tunnis, mis tähendab, et tavalises 100 m² suuruses kontoris filtreeritakse õhku kuni 3 korda tunnis. Kuna GeoGo Clean on mobiilne seade, saab seda hõlpsasti viia sinna, kuhu seda enamasti vaja on. Seda saab konkreetses ruumis ringi liikuda või vajadusel samasse ruumi teisaldada rohkem seadmeid.

GeoGo Clean õhupuhastusseade

GeoGo Clean mobiilne filtriseade, mis eemaldab õhust viirust ja muid mikroskoopilisi osakesi.

GeoGo Clean õhupuhastusseade

Similar Posts