ClioX OÜ logo

Soojustagastusega ventilatsiooniagregaadid (kuni 400 m³/h)

Flexit Nordic CL

energiamärgis flexit nordic

Flexit Nordic CL4 on põhjamaise kliima jaoks välja töötatud energiatõhus ventilatsiooniseade. Võimalik ühendada pliidi õhupuhastiga seadmel oleva möödaviigu abil. Seadmel on väga tõhusad rootorsoojusvahetid, mille soojuse taaskasutusmäär on kuni 85% ja niiskuse taaskasutusmäär on kuni 64%. Seadme madal kõrgus võimaldab selle paigaldamist lakke või külma pööningule. Kõiki Nordic seeria seadmeid saab standardselt juhtida mobiilirakenduse Flexit GO abil ja täiendada mitmesuguse lisavarustusega, näiteks NordicPanel juhtpaneeliga, niiskuseanduriga, pliidi õhupuhasti rõhuanduriga, CO2-anduriga jne. Juhtsüsteem on valmis kohalikuks nõudluspõhiseks juhtimiseks. Külmatagastus on Nordic seeria agregaatidel standardfunktsioon. Mobiiliäppi Flexit GO abil saab sisse lülitada ka vaba- ja ööjahutuse funktsioone. Suure niiskuse korral tagab sulatusfunktsioon tõrgeteta töö külmas kliimas.

 • Põhjamaise kliima jaoks välja töötatud ventilatsiooniseade.
 • Paigaldatakse lakke või külmale katusekorrusele, pööningule.
 • Soojustagasti soojuse taaskasutusmäär kuni 85% ja niiskuse taaskasutusmäär kuni 64%
 • Väga vaikne, müratase alla 35 dB(A) 10 m2 Sabine.
 • Kerge ja madal, seadme paksus < 30 cm.
 • Juhtimine mobiilirakenduse ja pilvteenuse abil.
 • Seadistatav ukselahendus.
 • Energiatõhususe klass A
ventilatsiooniagregaat Flexit Nordic CL 2/3/4
ventilatsiooniagregaat flexit nordic cl3 moodud

Lihtne paigaldada

Ventilatsiooniseadet on lihtne paigaldada tänu madalale kõrgusele ja väikesele kaalule. Sobib ideaalselt ka vanemate seadmete asendamiseks kuna seade on kerge ja kompaktne ning ta mahub läbi pööninguluugi.

Ventilatsiooniseade on saadaval nii parema- kui vasakukäelise mudelina ning lisaks on seadmel võimalik muuta luugi avanemise suunda.

Allpool on toodud lubatud paigalduse variandid.

Seadme paigaldamise võimalused:

 1. Lakke paigaldamine
 2. Seinale paigaldamine (seinakinnitus seadmega kaasas)
 3. Horisontaalselt põrandale (võimalik lisavarustusena osta müra ja vibratsiooni vähendavad puksid)
 4. Vertikaalselt põrandale

Flexit GO mobiiliäpp

Ventilatsiooniseadme töö juhtimine toimub Flexit GO mobiiliäppi abil. See tagab täieliku kontrolli ventilatsiooniseadme üle. Tegemist on tasuta rakendusega mis on saadaval nii Android kui Apple nutiseadmetele.

Mobiiliäppi kasutamise jaoks peab ventilatsiooniseade olema ühendatud internetiga. Juhul kui te ei soovi mobiiliäppi kasutada, siis tuleb ventilatsiooniseadmele paigaldada kaabliga NordicPanel puutetundlik juhtpaneel.

Mobiiliäpp Flexit GO

Lisaseadmed Flexit Nordic CL-seeriale

Mobiiliäpp Flexit GO

Teie nutiseade

Kõige lihtsam on ventilatsiooniseadme tööd juhtida nutiseadmesse paigaldatud tasuta FlexitGo mobiiliäppi abil. Mobiiliäppi kasutamise jaoks peab ventilatsiooniseade olema ühendatud internetiga.

juhtpaneel nordicpanel

Juhtpaneel NordicPanel

Juhul kui te ei soovi mobiiliäppi kasutada, saate ventilatsiooniseadmele paigaldada kaabliga puutetundliku NordicPanel juhtpaneeli.

WiFi pääsupunkt CI78

WiFi pääsupunkt mobiiliäppi jaoks. Vajalik juhul kui internetiühendus puudub või juhul kui ventilatsiooniseadmele ei ole võimalik vedada interneti kaablit.

Adapter CI75 Wireless

Adapter CI75

Adapter juhtmevabade lisade jaoks. Seade ühendab traadita lisaseadmed (CI76, CI77, CI78, CI79) ventilatsiooniseadmega. Ühele CI75 adapterile saab ühendada mitu juhtmevaba andurit (CO2 andur, niiskusandur, köögikubu rõhulüliti) ja juhtmevaba juhtpaneeli.

Juhtpaneel CI78 juhtmevaba

Lihtne juhtmevaba juhtpaneel, mis võimaldab valida nelja töörežiimi vahel - Eemal, Kodus, Täiskiirus, Kaminarežiim. Nende töörežiimide seadistamine on võimalik mobiiliäppi ja NordicPanel juhtpaneeli abil.

RH sensor CI77 wireless

Niiskusandur CI77 juhtmevaba

Juhtmevaba õhuniiskuse ruumiandur ventilatsiooni süsteemile. Seade edastab traadita ühenduse kaudu teavet niiskuse taseme kohta ruumis ja vajaduse korral suurendab juhtsüsteem õhuhulkasid.

RH sensor CI77 wireless

CO2 andur CI76 juhtmevaba

Juhtmevaba CO2 ruumiandur ventilatsiooni süsteemile. Seade edastab traadita ühenduse kaudu teavet õhu kvaliteedi kohta ruumis ja vajaduse korral suurendab juhtsüsteem õhuhulkasid.

Rõhulüliti CI79 juhtmevaba

Rõhulüliti CI79 juhtmevaba

Juhtmevaba rõhulüliti köögikubule. Annab juhtsüsteemile märku kui köögikubu kasutatakse ja võimaldab automaatset lülitust Köögikubu töörežiimile.

rõhuandur 111410

Rõhulüliti köögikubule

Kaabliga rõhulüliti köögikubule. Annab juhtsüsteemile märku kui köögikubu kasutatakse ja võimaldab automaatset lülitust Köögikubu töörežiimile.

Juhtmekimp FlexitGO -le

Kaablikomplekt 116405

Lisaseadmete kaablikomplekt Nordic seadmetele. Vajalik juhul kui soovite ühendada erinevaid lisaseadmeid (nt. sulgklapi ajamid, tulekahju blokeering, vesiküte, jahutus, Modbus andmeside jne.)

Usaldusväärsed näitajad

Flexit Nordic CL seeria ventilatsiooniseadmed on Euroventi sertifikaadiga. See tähendab et kõik tehnilised andmed, mida seadmete kohta esitatakse, on Euroventi poolt üle kontrollitud ja heaks kiidetud. Kliendile annab Euroventi sertifikaat täiendava kindlustunde et esitatud andmed on täpsed ja õiged.

eurovent flexit nordic