Töötajad

Allpool on toodud ClioX OÜ töötajate kontaktandmed

Tartu kontori töötajad

Tähe 131c, 51013 Tartu | Tel. 736 6460 | tartu@cliox.ee | Oleme avatud tööpäeviti 8-17

Nimi Amet Telefon Mobiil E-kiri
Pearu Lannes Tegevdirektor 730 1125 510 4103 pearu@cliox.ee
Toomas Kändra Müügidirektor 730 1121 514 8875 toomas@cliox.ee
Aimar Koppel Müügiinsener 730 1123 5650 3700 aimar@cliox.ee
Allan Tarkonen Müügiinsener 730 1120 527 4775 allan@cliox.ee
Gunnar Reinoja Logistikadirektor 730 1124 520 3232 gunnar@cliox.ee
Raivo Vähi Laooperaator 730 1126   ladu@cliox.ee
Irma Jahu Raamatupidaja 730 1122   irma@cliox.ee

Tallinna kontori töötajad

Peterburi tee 46-108, 11415 Tallinn | Tel. 613 9757 | tallinn@cliox.ee | Oleme avatud tööpäeviti 8.30-17

NimiAmetTelefonMobiilE-kiri
Jaan KiisMüügiinener613 9757512 1811jaan@cliox.ee
Andris SaulepMüügiinsener613 97575615 6919andris@cliox.ee