Tartu peakontor

Võta meiega ühendust

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

ClioX OÜ peakontor ja ladu paikneb aadressil Tähe 131c, 51013 Tartu

Tel. +372 736 6460

Faks +372 736 6461

E-mail: tartu@cliox.ee

Oleme avatud esmaspäevast reedeni kell 8.00 – 17.00

ClioX OÜ peakontor

SAADA MEILE SÕNUM

    Tartu kontori töötajad

    Tähe 131c, 51013 Tartu | Tel. 736 6460 | tartu@cliox.ee | Oleme avatud tööpäeviti 8-17

    Nimi Amet Telefon Mobiil E-kiri
    Pearu Lannes Tegevdirektor 730 1125 510 4103 pearu@cliox.ee
    Toomas Kändra Müügidirektor 730 1121 514 8875 toomas@cliox.ee
    Aimar Koppel Müügiinsener 730 1123 5650 3700 aimar@cliox.ee
    Allan Tarkonen Müügiinsener 730 1120 527 4775 allan@cliox.ee
    Gunnar Reinoja Logistikadirektor 730 1124 520 3232 gunnar@cliox.ee
    Raivo Vähi Laooperaator 730 1126   ladu@cliox.ee
    Irma Jahu Raamatupidaja 730 1122   irma@cliox.ee

    Leia meid kaardilt